Služby

Vyberte si ubytování z naší ponuky

Menu

Zajímavé odkazy

Léčba:: Bardejovské lázně

Bardejovské lázně. Léčba, indikace a procedury.

Vznik Bardějovských lázní podmínily vývěry přírodních léčivých minerálních vod typu alkalicko-slaných, železnatého kyselek.

Z výsledků chemických rozborů iz dlouholetých praktických zkušeností vyplývá, že bardejovská minerální voda může svou balneologickou hodnotou úspěšně soutěžit i s nejznámějšími minerálními vodami tohoto druhu.

Lázně v Bardějově

Bardejovské lázně splňují předpoklady tak na balneologické, tak na klimatické lázeňské místo. V centrální parkové části lázní Bardejov vyvěrá šest pramenů minerálních vod.

Více léčivých pramenů

Voda pramenů "Hlavní", "Lékařský" a "Herkules" je hydrouhličitanovo-chloridová, sodná, železnatá, uhličitá, hypotonická, studená.

Minerální pramen Alžběta

Voda pramene "Alžběta" je hydrouhličitanovo-chloridová, sodno-vápenatá, železnatá, uhličitá, hypotonická, studená. Balneologickou hodnotou se mohou zařadit mezi nejvýznamnější minerální vody tohoto druhu. Rozdílnost v chemickém složení umožňuje jejich mnohostranné léčebné využití s různým působením. Vysokomineralizované prameny s obsahem kysličníku uhličitého se používají na pitné kúry, léčebné lázně a inhalační léčbu.

Léčebné procedury v Bardejovských lázních

Mezi nejdůležitější procedury patří pitné kúry z 8 různých pramenů s mineralizací od 1.6 do 10 g / l.

Wellness v Bardějově

K poskytovaným wellness službám patří masáže, koupele a další procedury jako např.. klasická masáž, podvodní masáž, skotské střiky, finská sauna, celkový vířivá koupel, perličková koupel, minerální koupel, doctor who, uhličitá koupel, diatermie, parafín, šlapací koupel, diatrón, magnetoterapie, solux, léčebný ultrazvuk, akupunktura, reflexní masáž, plynové injekce, parafínové obklady a jiné.

© lazne.bardejovske.info

NAVRCHOLU.cz
TOPlistHotely

Pobyty

Akční pobyty