Služby

Vyberte si ubytování z naší ponuky

Menu

Zajímavé odkazy

Hotely v Bardejovských Lázních

Penzion František, Diana, Fontána***

Penzion František, Diana, Fontána***

Penzion František je novým ubytovacím zařízením, vznikl rekonstrukcí a rozšířením již existující stavby. Penzion je situován 200m od centra Lázní a návštěvníkům nabízí příjemnou a tichou atmosféru, kterou umocňuje vůně blízkého lesa. V penzionu se nenachází jídelna. Budova je patrová, není vybavena výtahem. Penzion Diana *** se nachází za léčebným domem Alžběta. Svou kapacitou patří k malým ubytovacím zařízením. Ubytovaní klienti docházejí na stravu do hotelu Ozón.
Hotel Alexander****

Hotel Alexander****

Nově zrekonstruovaný Hotel Alexander **** nabízí ubytování v 75 luxusně zařízených pokojích a apartmánech.
Hotelové wellness je hostům k dispozici denně. Ubytovaní hosté v něm mohou najít whirlpool, finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazén, zážitkové sprchy, tepidárium a fitness. V nabídce je také několik druhů masáží.
Hotel Alexander nabízí i prostory na organizaci kongresů s celkovou kapacitou 300 osob.
Dependance lázní

Dependance lázní

V areálu lázní se nacházejí depandance hotelů, nazývané vilky, ve kterých se poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Stravování je poskytováno v hotelích Astória nebo Ozón. Vilky jsou klientům k dispozici během hlavní sezóny. Eta se nachází za lázeňským domem, cca 250m od hotelu Ozón, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 16 lůžek (2 jednolůžkové pokoje a 7 dvoulůžkových pokojů economy). Marina se nachází směrem za lázeňským domem, cca 400m od hotelu Ozón, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 16 lůžek (2 jednolůžkové pokoje a 7 dvoulůžkových pokojů economy). Eva se nachází směrem za lázeňským domem, cca 400m od hotelu Ozón, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 14 lůžek (7 dvoulůžkových pokojů economy). Iveta se nachází směrem za lázeňským domem, cca 400m od hotelu Ozón, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 14 lůžek (2 jednolůžkové pokoje a 6 dvoulůžkových pokojů economy). Mignon se nachází směrem nad skanzenem, cca 450m od hotelu Astória, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 28 lůžek (4 jednolůžkové pokoje a 12 dvoulůžkových pokojů economy). Blanka se nachází směrem nad skanzenem, oproti léčebnému domu František, cca 400m od hotelu Astória, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 23 lůžek (3 jednolůžkové pokoje a 8 dvoulůžkových pokojů economy a 2 apartmány economy). Srnka se nachází vedle léčebného domu Alžbětu, cca 100m od hotelu Astória, kam se chodí na stravu. Vilka má kapacitu 20 lůžek (2 jednolůžkové pokoje a 9 dvoulůžkových pokojů economy). Většina vilek je patrová, bez výtahů.
Hotel Alžbeta***

Hotel Alžbeta***

Ubytovací zařízení leží přímo v obci, v centru lázeňského města.
Hlavními výhodami jsou nachází se v přírodě, výjimečně stylové prostředí, tiché okolí.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené.
Lázeňský hotel Astória***

Lázeňský hotel Astória***

Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských lázní a nachází se v centru přímo naproti lázeňské kolonádě. Hotel byl postaven v roce 1898. Při výzdobě fasády a výtvarné výzdobě interiéru byla použita neorenesanční a neobaroková ornamentika. Hotel je dvoupatrový a je spojen chodbou s lázeňským domem - balneoterapii.
Lázeňský hotel Ozón***

Lázeňský hotel Ozón***

Hotel Ozón je svou lůžkovou kapacitou největším ubytovacím zařízením v Bardejovských kúpeľoch. Hotel byl postaven v roce 1976. Léčebný dům se nachází přímo v centru Bardejovských kúpeľov, v příjemném prostředí lázeňského parku, u pramenů minerálních vod. Rozsahem svých služeb uspokojí Hotel Ozón i náročné návštěvníky. Klienti mohou využívat léčebných a relaxačních služeb. Z Bardejovských kúpeľov je možné navštívit i neméně zajímavé okolí.

© lazne.bardejovske.info

NAVRCHOLU.cz
TOPlistHotely

Pobyty

Akční pobyty